Acomodacao Santana
De 1-slaapkamer Acomodacao Santana Serrinha villa bevindt zich op 25 minuten wandelen van Shopping Serrinha en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van dit vakantiehuis. Italiaanse gerechten worden geserveerd bij Pizzaria Paulista, dat op in de buurt van deze 2-badkamer villa ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- UNEB Universidade do Estado da Bahia829 km
- Shopping Serrinha953 km
- Jaciano Shows & Eventos1279 km
- Luchthavens
- Luchthaven Governador João Durval Carneiro75 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Acomodacao Santana villa?
Gasten van Acomodacao Santana villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Acomodacao Santana villa?
Gasten van Acomodacao Santana villa kunnen eten in Pizzaria Paulista restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Wat is de capaciteit van Acomodacao Santana villa?
Tot 10 personen kunnen verblijven in Acomodacao Santana villa. - ❓
Is er een keuken in Acomodacao Santana villa?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Acomodacao Santana villa.